Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Hepsiburada Uygulamalarında İlk Alışverişe 25 TL İndirim

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
175
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
İnternet alışverişi konusunda en güvenilir adreslerden biri Hepsiburada olmakta. Kısaca çalışma sistemini özetleyecek olursak aslında gittigidiyor tarzı bir platform. Ama her şey tamamıyla üst seviye korumada gerçekleşmektedir.

Hepsiburada direkt kendi deposundan kendi bünyesinde satış gerçekleştirmeniz yanı sıra mesela bir yazıcı modeliyle alakalı birden fazla tedarikçi sunumu gerçekleştirme. Güzel olan şu ki siz arama yaparak direkt aradığınızın ekli olduğu tek ürüne yönleniyorsunuz. O ürün içerisinde fiyatı en uygun olan size sunuluyor ama isterseniz diğer fiyatlar üzerinden diğer tedarikçileri inceleyebiliriz. Gittigidiyor, sahibinden tarzı platformlarda aynı üründen sayısız ekleme vardır ve ürünler arasında gezmeniz gerekiyor. Hepsiburada da yer alan tek ürün farklı fiyat seçeneği kullanım kolaylığı sağlamakta.

Hepsiburada aynı zamanda kısa zaman aralıklarında oldukça kar sağlayan indirimlerde gerçekleştirmekte. Şu an en çok ilgi çeken ve tüm kullanıcılara dağıtılan indirim uygulama üzerinden ilk alışverişe verilen 25 TL kupon. Tabi ki bazı koşullar bulunuyor. Öncelikle 100 TL yada üzeri alışveriş yapmanız halinde indirimi kullanabilirsiniz. 125 bin kişiye dağıtılacak olan indirimlerden tükenmeden yararlanmayı unutmayın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst