Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

İngilizcenizin Gelişmesi İçin Kelime Ezberleten Uygulamalar

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
175
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
İngilizce de tüm temeli öğrenseniz de en önemlisi kelime haznenizin gelişmiş olmasıdır. Bu konuda yardımcı olan sayısız sosyal medya platformu bulunurken birçok uygulama da bunu sizin isteklerinize uygun şekilde profesyonel olarak gerçekleştirmekte.

Yabancı dil olarak İngilizce önemi konusunda çok konuşmaya gerek yok sanırım. Öyle ki artık İngilizce yabancı dil sayılmayıp ekstra bir dil isteyen dahi olmakta. Biz şimdilik İngilizce üzerinde değinelim ve bu konuda size yardımcı olacak bazı verileri konuşalım.

Dediğim gibi her şeyden önce kelime haznenizin gelişmiş olması gerekli. Yahu daha cümle kurmayı bilmeden kelime ne alaka dediğinizi duyar gibiyim ama inanız her şeyden çok önemli. Bu konuda yardımcı olacak bir dizi uygulamaları kısaca size tanıtalım.

Tureng Kelime Defteri Play Store de 100 binden fazla indirilen ve 7 mb büyüklüğüne bir uygulama olmakta. Kullanıcılara tarafından 5 üzerinden 4,7 almayı başaran uygulama hem sözlük hem de kelime oyunları sayesinde sizin kelime öğrenmenize yardımcı olmakta. Yani kelime anlamlarını bulmak için mutlaka olması gereken bu uygulamayla yeni kelimeleri de oyunla öğrenmeniz mümkün.

Simpler ise 1 milyondan fazla indirmesiyle ön sıraları alırken kullanıcılardan da neredeyse tam puan sayılacak 4,8 ile beğeni topluyor. Öğrenme işini resim ve videolarla destekleyerek kullanıcıya cümle kurmadan daha birçok detayıyla İngilizce eğitimi sağlamakta.

İngilizceyi Resimlerle Öğren isminden de öğrenileceği gibi kelimeyi görsel bir oyuna çeviren yapıya sahip olmakta. Resimler aracılığıyla daha hızlı ve kalıcı bir eğitim almanız mümkün. 1 milyondan fazla indirmesi ve 4,7 puanıyla denebilir bir uygulama olmakta.

WordUp Vocabulary sadece kelime öğrenimi konusunda yardımcı oluyor. Gramer bilgisi içermeden kelime odaklı çalışma istiyorsanız deneyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha birçok uygulama marketlerinden ücretsiz indirme olarak sunuluyor. Deneyerek kendi eğitim şeklinize uygun olanı tercih edip kullanabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst