Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

İnternet Satışta En İyi Gidecek Ürünler

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
177
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Aslında bu başlı başına bir meslek kalitesinde bir durum. İnternet üzerinden satış yaparken bir karar vermeniz gerek. Tek kategori hatta tek ürün seçip o alanda mi en iyi satış platformu olmak istiyorsunuz yoksa genel olarak en çok satanlar arasında satış gerçekleştirme hedefiniz mi var?
Bence tek ürün üzerinde yoğunlaşarak yada tek kategoride uzmanlaşarak satış yapmak daha profesyonel ve kısa sürede çok iyi dönüşler sağlayabilir. Mesela ayakkabı üzerinde satış yapan kişiler o alanda toplu alımlarda özel indirimler aldıkları için satarken de güzel kampanyalarla geniş bir kitleye sahip olabiliyor. Yada saat satışı yapan kişi sadece erkek saati alanını seçerek o kısımda profesyonel modellerle alım yapmasa dahi bir erkek kitlesi yaratabiliyor kendisine. Hala da popüler olan bu iki kategoride ciddi yatırımlar gerekiyor. Bunun gibi kitle yakalayabileceğini düşündüğünüz sektöre giriş sağlayabilirsiniz. Kolonya dan tutunda aklınıza gelmeyecek birçok ürünü gerçek profesyonellik çok iyi başarılar sağlayabilir.
Bir diğer satış şekli ve konuyu açma sebebim olan konuysa genel satış. Örnek vermek gerekirse selfie çubuğu. Bu ürün ilk başta çok pahalıya satılan ve fiyata bakmaksızın sosyal medya kullanan herkes tarafından ciddi bir satış patlaması gerçekleştirdi. Şu an 5 liradan başlayan fiyatlarla farklı selfie çubukları bulunuyor. Ama bu ürünün tufanını en başta yakalamak gerekti. Hala satışı vardır elbet ama ilk zaman ki kitleyi bulmak zor. İşte bu tür satacağını düşündüğünüz ürünleri toptancı olarak satan kişilerin paylaşması yararlı olacaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst