Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Jim Carrey’nin Gerçek Hayatından Kısa Film “I Needed Color”

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
182
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Salak ile Avanak ve Kick-Ass 2 gibi daha birçok filme imza atan komedyen ve profesyonel oyuncu Jim Carrey bir dönem sinemadan uzak kalmıştı. Bu süreçte sanatla uğraşan isimle alakalı “I Needed Color” olarak kısa film yapıldı. Yaklaşık 6 dakikadan oluşan bu kısa filmi Youtube üzerinden Türkçe alt yzılı olarak izleyebilirsiniz. Hazır bir alt yazı yok ama otomatik çeviri seçeneğinden Türkçe dilini seçerek izlediğini anlar seviyede bir çeviri okumanız mümkün.

Bu kısa belgesel Jim Carrey’nin gerçek hayatından oluşmakta. Öyle ki çekim yapılan yer kendi stüdyosu olmakta. Komedi filmlerindeki farklı kişiliğiyle tanıdığımız isim hayat hikayesini de kısaca özetliyor. Çocukken ceza olarak odasına gönderildiğini anlatan Jim Carrey, bunun ceza değil yalnız başına çizim yapma uğraşından dolayı onun için bir ödül olduğunu belirtiyor.

2017 yılında yayınlanan bu belgeselde aktörün bu kimliği karşısında oldukça şaşıracaksınız.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst