Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Korona Virüsünde Fahrettin Koca’nın Yönetimi Nasıl?

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
182
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Dünyada çok hızlı bir şekilde ilerleyen ve ülkemizde alınan önlemler sayesinde uzun süre engelleyen virüs neye yazık ki sınırlarımıza girdi. Bu hastalıkta şu an asıl amaç yayılma hızını kırmaya çalışmak. Bu nedenle sokağa çıkma evde kal uyarılı gerçekleşiyor.

Şu an var olan bilinen rakam bini geçti ve düşünün ki bu kişiler hala dışarda geziyor olsaydı kolayca on binlere ve kısa sürede de yüz binlere ulaşabilir. Bu ve bunun gibi daha birçok detayın bilincinde olan Fahrettin Koca ülkemizi bu konuda gerçekten büyük ciddiyetle devam etmekte.

Fahrettin koca 1965 doğumlu ve 10 Temmuz 2018 tarihinden beri sağlık bakanı olarak görev yapmaya devam ediyor. Doktor olan kimliğinin yanı sıra siyasetçi olarak da artık milyonlar tarafından bilinen isimle alakalı gerçekten her şeyi görüyorsanız kötü yorum yapmanız mümkün değil. Mesela bana göre genel olarak bir sokağa çıkma yasağı koyularak en iyi yönetimle bu virüse karşı kendimizi en azından 2 hafta izole etmemiz gerek. Ancak şu an için sadece 65 yaş ve üzerine yasak geldi.

Yasağa ve olayın ciddiyetinin anlatılmasına rağmen sokaklara çıkan insanlar içinde artık bir hareket yapılması gerek. İşte bu ve bundan önce alınan sıkı önlemlerde Fahrettin Koca görevini bence var olan en iyi şekilde gerçekleştirdi. İnşallah başta ülkemiz olmak üzere Dünya yakın zamanda bu virüsten kurtulur.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst