Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Nil Kahraibrahimgil’den Korona Virüs Bestesi

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
175
11
18
Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’ye girdikten sonra hızlı bir ivmeyle yükselen Korona vakaları karşısına çok sıkı tedbirler alınmaya devam ediyor. Virüsle alakalı alınan önlemlere ünlülerden de destek gelmeye devam ediyor. Nil Karaibrahimgil’den de bununla alakalı bir şarkı geldi.

Sosyal medyada ünlüler tarafından yapılan bu tarz moral verici hareketler vatandaşları biraz olsun sakinleştiriyor ve olayın ciddiyetin farklında olmayan kişileri de uyarma konusunda bilinçlendiriyor.

Şu anki duyguları şeklinde yorum yazarak paylaştığı şarkının sözleri de duygusal anlar yaşanmasına neden oluyor. Ancak her şeyin geçeceği umudunu veren Nil takipçileri tarafından da olumlu tepkiler aldı.

Ülkemiz bizler için gereken her önlemi almaya devam ediyor. Bizlerde bu konuda üzerimize düşeni yaparak Evde Kal uyarısına uymamız gerektiğini bilerek olayın ciddiyetini fark etmeliyiz.

Nasıl oldu biz de anlamadık
Birden evlerimize kapandık
Dünyayı bir virüs mü ne sarmış
Öldürürmüş hiç şakası yokmuş

Özlüyorum arkadaşlarımı
Annemi babamı özlüyorum
Sokaktan geçen yabancılara
Omuzumla çarpmayı özlüyorum

Nereye kadar bu karantina?
Sen biliyor musun Valentina?
Çiçekler açıyorlar dışarda
Baharın da hiç haberi yokmuş