Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

ÖSYM Ertelenen Sınavlar Hangisi?

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
182
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Bu konuda en güncel bilgiyi direkt ÖSYM sitesi üzerinden kontrol etmenizi gerekmektedir. Sürekli değişen gündeme bağlı olarak ertelenen tarihleri daha da ileri atmaları da mümkün. Ya da inşallah beklenenden daha hızlı süre içerisinde bu korona virüsünden kurtulmayı başarırsak ertelenen tarihlerde tekrar düzenleme de yapılabilir. Bunlar tamamen varsayım. Ancak birçok sınav 4 veya 5 ay ileri atıldığı için sizin gireceğiniz sınav ile alakalı bilgiyi resmi siteden öğrenmeniz gerek.

https://www.osym.gov.tr/TR,8797/takvim.html tıklayarak giriş yapın. Tüm sınavlar bölümden arama yaparak sizin kendi sınavınızı seçin. Otomatik olarak sınav tarihi ve başvuru tarihleriyle alakalı resmi olan verilere ulaşabilirsiniz. Zor geçen şu süreç de belirli aralıklarla kontrol etmeniz daha yararlı olacak. Ani kararlarla önlem amaçlı daha birçok sınavda erteleme olması bekleniyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst