Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Şikayet Etmekten Korkma, Hakkın Varsa Şikayet Et

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
175
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Artık sayısız özel firma ver ve hayatımızın her anında bir yada birden fazlasıyla muhakkak etkileşim kuruyoruz. En basit şu an internet sağlayacağınız bir firma, kullandığınız bilgisayar markası bir firma, oturduğunuz koltuk bir firma, evinizin ısıtması bir firma ve daha sayısız hayatımızın her alanında bulunan bu kişilere karşı korkusuz yaklaşmak gerek.

Korkusuz dediysek haklı olduğumuz konularda korkusuz yaklaşım gerekiyor. Bu konuda en iyi örnek platform Şikayet Var sitesi. Marka kalitesine ulaşmış olan bu sistem de her türlü şikayetinzi belirtmeniz gelinde kısa sürede cevap almanız mümkün. Rüzgar.com olarak bu konuda var olan platformumuzda ilerleyen zamanlarda sizlerin şikayetlerini çözecek kitleye ulaşacaktır.

İnternette aldığınız bir ürün yanlış geldiyse zaten ucuz diye kenara atmayın. Hakkınızı aramaktan korkmayın. Var olan hakkınızı aramak sizin için önemli.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst