Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Tatilde Eğitime Devam Etmeyi Unutmayın

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
175
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Dünyada alınan önlemler sonrasında Korona için Türkiye'de de okullar tatil ilan edildi. Öyle tahmin ediliyor ki bu tatil yaz tatiliyle birleştirilebilir. Tabi ki bu kesinlikle resmi olarak alınmış bir karar değil sadece tahmin. Hangi siyasi görüşten olursanız olun kabul etmek gerekir ki Türkiye bu virüse karşı alınması gereken tüm önlemleri titizlikle sürdürmeye devam ediyor.
Bu tatil sağlığımızı korumak için şart bir durumdu. Ancak bu durumun zararlarını en aza indirmekse bizim elimizde. Okullarda yapılan tatil nedeniyle çocukların eğitiminden geri kalmamak adına kontrolü sizin ele almanız önemli. Örneğin daha birinci sınıf öğrencisiyle devamlı tekrar ve bunu eğlenceli bir halde gerçekleştirmenin önemi çok fazla. Zaten içerisinde bulunduğumuz durum nedeniyle çocuğun dışarıya bağlantısını kesmek zorunda kalmışken bu eğitimi bezdirici hale getirmeden en düzenli şekilde gerçekleştirmek gerek.
Daha ileri sınıfta olan kişilerinden aynı şekilde kendi düzenlerini kurmaları gerek. Ertelenen sınavların rahatlığıyla çalışmayı bırakmak yerine bu durumu avantaja çevirmeye çalışmanın önemi fazla.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst