Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Ucuz Saat Modellerini Elden Çıkarıyorum

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
182
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Bekleyen bir projem bulunmakta. Onla alakalı elimde 40 civarı saat modeli var. Farklı bir proje içerisinde yer aldığım için toplu olarak satmayı düşünüyorum. Ve ya tek tek satın almaya açacağım.
Saatler hiç kullanılmadı. Hediye kutusu içerisinde yer alıyor. Alım yapmayı düşünen olursa ÖM'den dönüş yaparsa detaylı resim atabilirim.
Sosyal medyalarda sayfanız varsa veya etrafınıza satabilirim diyorsanız oldukça cazip ürünler.
Olmadı Gardrops üzerinde de ürünleri ekleyip buradan link paylaşımı yaparım. Almak isteyen arkadaşlar alım yapabilir. Şu sıralar fazlasıyla bir yoğunluğum bulunmakta. En yakın zamanda tekli alım yapmak isteyen arkadaşlar için de burada link paylaşımı yapacağım.
Toplu alımda ölü fiyatlar kabulüm değildir. O yüzden dur toplu fiyat ölü fiyata alalım mantığıyla yaklaşmayalım. Projeyi tekrar aktif edinceye kadar saatler beklemesin diye satmak istedim. Ölü fiyat yerine toptan fiyatına tekli alıma sunarım. Birkaç gün toplu alım için talep olmazsa tekli satış için link bırakacağım.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst