Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Udemy’de En İyi İngilizce Eğitim Seti Hangisi?

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
182
11
18
En iyiden önce siz ne kadar kararlısınız aslında önemli. İşin açıkçası ben 4 ay önce bir eğitim seti satın aldım ve hala başlayamadım. Her şeyden önce gerçekten kararlı mısınız? Eğer cevabınız evetse aşağıda ki linkte yer alan seti incelemenizi tavsiye ederim.

https://www.udemy.com/course/sifirdan-uzmanliga-ingilizce-egitim-seti/

Benim tercih etme sebebim devamlı güncel kalması ve eğitimcinin gelen bildirilere cevaplama yapması. Aynı zaman da seti güncel tutarak devamlılık sağlamaya çalışıyor. Hatta bir süre önce seti ücretsiz olarak satın almaya dahi açmıştı sanırım.

Sıfırdan öğrenme konusunda fazla iddialı olan eğitmenimiz. Ancak her şeyden önce gene olayın bizde bittiğini hatırlatıyor. Öyle ki ilk eğitiminde tüm elektronik cihazlarınızın dilini İngilizce yapmanızı istiyor. Böylelikle İngilizceyi hayatınızın içerisine daha sağlam alacağınızı düşünüyor. Bence mantıklı bir hareket…

Telefon en çok kullandığımız cihaz ve kullanım sırasında bir kelime dahi öğrenmek yarar. Bilgisayar iş hayatımızda her daim yakınımız olduğu için onun sayesinden İngilizceye yakınlık duymamız mümkün.

Sadece eğitim vermenin yanı sıra güncel bir liste üzerinden devamlı olarak farklı dizi, film ve belgesel tavsiyeleri gibi farklı öneriler sunmakta. Şu an 12 bin 500’den fazla öğrencisi bulunan eğitmen eğitimini Türkçe olarak gerçekleştiriyor. Ancak ilerlemeye göre özel hazırladığı videolarda sadece İngilizce konuşma gerçekleştirerek anlama becerinizi geliştirmekte.

Anlayacağınız gerçekten kararlıysanız bence sonunda başarı sağlayacağınız bir eğitim. Ben şu yoğunluğu atlatırsam kararlı bir şekilde başlamayı düşünüyorum inşallah. Bence günce bir ders bile size kart ettirecektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8