Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Xiaomi Mi A3 için Android 10 Güncellemesi Başladı

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
177
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Akıllı telefon kategorisinde uygun fiyata gelişmiş özellik sunan marka Xiaomi Türkiye’de fazlasıyla ilgi görmeyi başardı. Teknik özellikleriyle en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Xiaomi Mi A3 içinse güncelleme bilgisi yayınlandı.

Android bildiğiniz gibi Google’a ait olan bir işletim sistemi. Google standart Android cihazlarının yanı sıra Android One kapsamında direkt olarak anlaşmalarla kendi güncellemelerini cihazlara göndermekte. Bu şekilde sayılı firmayla anlaşmalı olan Google cihazlarında ekstra düzenlemeler olmadan saf Android kullanımı olduğu için daha hızlı ve stabil çalışmakta.

Xiaomi Mi A3 de bu sistemde yer alan bir telefon modeli ancak güncelleme olması gerektiği gibi direkt olarak verilmedi. İşletim sistemi yayınlanmasına rağmen cihazlara güncelleme gönderilmemişti. Kullanıcılar bu duruma tepki göstererek seslerini duyurmayı başardılar ve güncellemenin geleceği duyuruldu.

Sırasıyla kullanıcılarına güncelleme göndermeyi başlayan Xiaomi ayrıca içerisinde ek yenilikler sunarak sunum gerçekleştirdi. Güncelleme için yaklaşık 1,3 GB büyüklüğünde dosya indirimi gerçekleştirecek. Kablosuz internetin olduğu ve zamanınız bulunduğu bir vakitte işlemi başlatın.

Xiaomi Mi A3 özelliklerini de kısaca ele alalım. 8 çekirdek ola Snapdragon 665 işlemcisi hız konusunda kullanıcıya tam verim sağlamakta. Yapılan testlerde başarı oranı yüksek olarak olumlu dönüşler alan cihaz 4 ya da 6 GB olarak iki farklı model şekline sunuluyor. Kamera konusunda da arka da 3 lens bulunduran Xiaomi Mi A3 48 MP ana, 8 MP geniş açı ve 2 MP derinlik sensörüyle profesyonel çekim kalitesinde keyif yaşatmakta. Fiyat aralığı 4 GB RAM 64 GB alan olan modeli ortalama bin 600 TL civarına satılmakta. Yüksek fiyatlar vermek yerine uygun fiyata oldukça iyi bir cihaza sahip olmak istiyorsanız muhakkak Xiaomi Mi A3 tercihleriniz arasında yer almalı.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst