Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Yeni Hayatın Başlangıcı Evlilikten Korkmayın

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
175
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Çoğu genç Evlilikten fazlasıyla korkuyor. Şu an 25 yaşında evlenen birini gördüğümüz zaman çok genç evlenmişsin diyoruz. Geçmişte ise anne babalarımız o yaşta size evebeynlik yapıyordu.
Tabi ki hedefleriniz için gerekiyorsa erteleyin. Gerekli planlamayı doğru yaptığınıza inanıyorsanız bekleyin. Ancak bu süreci yönetirken hayatınızı hiçe saymayın.
Aslında bakarsanız doğru kişiyi seçmeniz halinde evlilik sizi hedeflerinize daha yakınlaşma konusunda hızlandırır. Tabi ki doğru kişiyle. Bu yüzden evlilikten değil de seçeceğiniz kişinin doğru olup olmadığı konusunda emin olmanız gerek. Hedefleriniz konusunda gösterdiğiniz ciddiyetin kat ve kat fazlasını burada gerçekleştirmeniz gerek.
Evlenmek ve çocuk sahibi olmak sizin hayallerinizi yok etmez. Tam aksine hayallerinize sağlam ve kocaman bir amaç ekler. Aile kavramını benimseyerek mücadele edersiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst